KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286261

nr 1228 6261

Kjell Arne Sundberg

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Figur. Monogramsignatur samt signerad a tergo. Olja på pannå, 40x30 cm

Kjell Arne Sundberg, svensk bildkonstnär född 1942 i Fredrika, Vilhelmina.

måndag 14 januari 2019
kl 20:36:58

Kjell Arne Sundberg

Läs mer om Kjell Arne Sundberg